Press ESC to close

GXS Coin Nedir? GXS Coin Geleceği ve Uzman Yorumları 2022

Son dönemde bir çok ktirpo ara ve yeni token çıkmaya başladı. Bunlardan en çok merak edilenler arasında da GXS Coin projesi yer alıyor. Bu yazımızda GXS Coin nedir, neden bu kadar popüler hale geldi? Alım satımı nasıl yapılır? GXS Coin geleceği var mı gibi soruları cevaplandıracağız.

GXS Coin Nedir?

GXS coin, blockchain tabanında geliştirilmiş olup veri kontrol uygulamalarını kullanıcının kendisine sunduğu bir kripto projesidir. Bir çeşit veri ekosistemi olan GXS, GXS coin ya da GXS token olarak ifade edilir. GXS coinin kurucusu Minqiang Huang, 2017 yılında internet üzerinde yaşanan veri sorunlarını blok zincirinin sağladığı teknikler ile çözüm bulmak amacıyla tasarlamıştır. Kullanıcı kişilerin veri bilgilerini, dağıtılmış dosya sistemi ile bir araya getirir ve kriptografik şifreleme yöntemleri ile muhafaza eder. Ardından kullanıcılar, dosyalarında yer alan verilerini ulaşım amacıyla serbest bırakarak kazanç elde edebiliyor.

GXS Coin Geleceği ve Uzman Yorumları 2022

GXChain olarak da adlandırılan GXC coin, farklı platforlarda yer alan uygulamaları kullanırken şartlar dahilinde karşımıza gelen sözleşmeler, doğrulamalar ve kayıtlı giriş gibi pratik hizmetlerin yönetilmesini destekler. GXS coin projesi, saniye üzerinde 100 bin emir işlemi yerine getirme kapasitesine sahiptir. Bu bağlamda GXS projesi ile birçok finansal iş sistemleri kurulumu için kullanıcılara fırsat sunmaktadır.

Hızla gelişen ve dönüşen dijital dünyada verilerin toplanması, arşivlenmesi ve ekonomik tabanların oluşumu büyük bir sorun oluşturmaktadır. Bu sorunu giderecek ileri teknolojik sistemler ve yapay zekâ kullanımı ile çeşitli çözüm yolları oluşturulmaya çalışılır. Bu sistemleri tasarlarken ise güvenlik çok mühim bir noktayı teşkil etmekte ve ulaşılamayan güvenlik yöntemlerinin üretilmesi aranan nitelik haline gelmiştir. GXChain projesi bu noktada blokchain tabanında kişisel ve kurumsal mahremiyete önem veren ve merkezi olmayan bir sistemdir. Verimli bir şekilde kriptografik hizmet sunan GXChain, kullanıcısına özel olan G-ID kimlik doğrulama yöntemi ile yüksek kalitede güvenlik sağlamaktadır.

GXS Coin Fiyatı ve Satın Alma

GXS coin satın almak için en büyük kripto hacmine sahip Binance platformunu kullanabilirsiniz.  Binance en güvenilir kripto para borsaları içerisinde de ilk sırada gösterilmekte. Ayrıca kullanım tercihinize göre Huobi, Gate.io, Bithumb, Upbit, MEXC Global, Digifinex ve Bittrex gibi kripto para borsalarından da satın alabilirsiniz. Ancak işlem hacmi açısından en aktif olduğu borsa Gate.io’dur. İster banka hesabınızdan transfer para ile isterseniz de mevcut kripto paralarınızı GXS coine dönüştürme emri vererek GXS coin sahibi olabilirsiniz. GXS coinin dolaşımdaki arzı güncel olarak 75 milyondur. GXS coin piyasa değeri ise günümüz itibari ile yaklaşık 104.000.000$’dir. GXS coin güncel fiyatı 1,38$ olmakla birlikte piyasada 395.sırada yer almaktadır. GXS coin en düşük fiyatı 0,189778$ iken GXS coin en yüksek fiyatı 10,61$ olarak gözlemlenmiştir. GXS coin günümüz itibariyle ortalama 1,4$ değerlerinden işlem görmektedir.

GXS coin geleceği 2022 yönüyle fiyatının ortalama 3,6$ seviyesine ulaşacağı, 2023 yılında ortalama 5,25$ ve 2024 yılında ortalama 8,78$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektedir. Uzun vadede GXS coin yükselir mi sorularına cevap arayan analizciler, uzun vade yatırımlarda önemli kar getirisi öngörmekle birlikte kısa vadede dahi kar edebileceğini vurgulamaktadırlar. Bu öngörülerin en önemli dayanağı ise GXS coinin çıktığı günden itibaren piyasa bazında yükseliş trendi gösteren coinler içerisinde yer almasıdır. Ayrıca 2021 yılında, 24 saatlik dilimde %519 gibi bir yükseliş ve genel manada %800’ü aşan bir artış yapma yeteneği gösteren bu coin, kapasitesi ile yükseliş trend takiplerinde çok yakından izlenmektedir.

GXS Coin Uzman Yorumları

Alıcılarına direkt olarak otorite imkânı sunan bu sanal para, çok kısa sürede popüler hale gelmiştir. Çok yeni bir kripto para olması ve projesi yeni tanınıyor olsa da en fazla üç yıllık bir süreçte ciddi değer kazanacak bir token olduğu düşünülmektedir.

GXS coin satışı yapıldığı ilk günden itibaren birçok proje üretmiş ve çeşitli iş birlikleri içine girmiştir. Bu girişimler coinin fiyatından hızlı ve ciddi yükselişlere neden olmuştur. Sonraki süreçte de fiyatındaki istikrarı sürdürerek değerini korumaya devam etmiştir. GXS coin grafiklerini analiz eden uzmanlar, yukarı yönde ivme kazanmasında beğendikleri bu kripto para için alım yaparak ilk aşamada kendilerine bir yıllık koruma hedefi koyduklarını ifade etmektedirler. Gelecek yönlü yatırımlar ve projeler içine giren GXS coin, ilk vadede üç katına varan kar kazançları sağlamıştır. GXS coin ekonomik modelini, coin dağılımı ve iş birliklerinde uyguladıkları revizyon haberleri sonrasında ciddi trend yükselişleri yaşamıştır.

GXSCoin Analizleri

Kripto para piyasasında genel manada yaşanan olumsuzluklar ve düşüşler sırasında dahi GXS coin yükseliş trendi içinde tutunmaya devam etmiş ve minimum 1$ seviyelerini muhafaza etmeyi başarmıştır. Bunun en önemli sebebi ise GXS coin projesi altyapısının ileri teknoloji yöntemlerine dayanarak tasarlanmış olmasıdır. Günümüzde 100bini aşan kullanıcı ile blokchain ekosisteminde, GXS coin internetin kullanıcılara güvenlik teminatı sağlamasıyla kapasite gün geçtikçe artmaktadır.

Blok zincir tabanında işlemlerini yöneten şirketler, teknolojik uygulamaları sırasında işlem hızı yüksek tasarlanmış tasarımları tercih ederler. Kurumsal şirketler, blok zincir işlem hızı düşük olan projeleri tercih ettiklerinde işleri aksar ve zaman kaybı yaşar. Bunun sonucunda da elde edecekleri kar markajında azalma ile yüz yüze kalırlar. GXS coin projesi, çok kısa bir zaman diliminde yüksek işlem girdisini yerine getirebilme kapasitesi ile tercih edilme oranı oldukça yüksektir. Bu projede yapılan her işlem için de GXS coin kullanılmaktadır. Ayrıca bu sistem GXS coin sahibi kişilere, platformda yönetim bazlı söz sahibi olma hakkı sunmaktadır. Dolayısı ile ne kadar GXS coine sahip olunursa o oranda proje yönetiminde etkili olabilirsiniz. Sizler de bu projede söz sahibi ve oy hakkına sahip olmak istiyorsanız GXS coinin geçmiş grafiklerini de anali ederek kripto para piyasasının genel trendi içerisinde aksiyon alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir