Press ESC to close

Mbox Coin Nedir? Mobox Ne Amaçla Kuruldu? Güncel MBOX Yorumları

Binance ile anlaşması doğrultusunda ücretsiz NFT dağıtımı yapan MBOX son günlerin en popüler kripto paralarından birisi haline geldi. Binance borsasına girmesi ile büyük bir yükseliş gösteren MBOX son olarak yine Binance üzerinden yaptığı NFT kampanyası ile değerini katladı. Fiyatında son yaşanan düşüşe rağmen şu anda 135 TL seviyesinde işlem gören MOBOX hala en çok konuşulan kriptolar arasında yer alıyor. Bu ilgi de insanlarda merak uyandırıyor ve MOBOX (MBOX) yatırımcılarının her geçen gün sayısı artıyor. Henüz çok yeni sayabileceğimiz bir proje olan MOBOX’un kısa sürede bu kadar yükselmesi de ilgiyi ve yatırımcı sayısını artırıyor.

MBOX Nedir? Amacı Ne?

Metaverse ve oyun dünyasına adım atmış kripto paralardan birisidir. MOBOX topluluk odaklı olarak geliştirilmiş bir para birimidir. Mobox size ücretsizler oyunlar sunar. Bunları oynamanız ve verilen bazı etkinlikleri yapmanız karşılığından sizi ödüllendirir. Oyunları oynadıkça size kazanma imkânı sunar.

MOBOX (MBOX) Değeri Ne Kadar?

MOBOX (MBOX) şu anda 135 TL (yaklaşık olarak 10 dolar) civarından işlem görmekte. Tarihi rekoru ise 211,39 TL olmuş durumda. ATH noktasına göre bir gerileme yaşamış olsa da kısa sürede yükselmesi ve yatırımcılarına kazandırması ile son günlerin en çok konuşulan kripto paralarından birisi oldu. Şu anda piyasa değeri olarak ise 882 milyon TL gibi bir rakama ulaşmış durumda. Şu anda MBOX’un şu anda piyasada bulunan adeti 88 milyon civarında. Toplam 1 milyar adet üretilmesi fakat yakılanlar sonucunda toplam arzının 388 milyon 998 bin 421 olması hedeflenmekte. Yani şu anda toplam arzına ulaşmamış bir kripto para olarak karşımıza çıkmakta.

MBOX Coin Nereden Alınır?

Kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan birisi de bu son günlerde fazlaca ilgi çeken kripto parayı nereden alabilecekleri oluyor. MBOX’ı almak için şu anda kullanabileceğiniz kripto para borsası Binance oluyor. Tüm kampanyalarını da bu platform üzerinden gerçekleştiren kripto parayı yine Binance üzerinden satın alabilirsiniz.

mobox coin nereden alınır
Mobox  nereden alınır, MBOX Coin değeri ne kadar? Geleceği parlak mı?

Şu anda MBOX sadece Binance üzerinde işlem görmekte. Farklı bir kripto para borsası olan Coinbase gibi platformlar üzerinden de alınabilecek olsa da şu anda ana borsası Binance olmuş durumda. Kampanyaların da etkisi ile Binance ve MBOX adları birlikte anılmaya başlanmış durumda. Siz de MBOX’u almak isterseniz bu kripto para borsaları üzerinden alabilirsiniz.

MOBOX (MBOX) Alınır Mı? Genel Yorumlar Ne?

İlk olarak şunu belirtelim bu yazı tamamen bilgi vermek amaçlı hazırlanmış bir yazıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermemektedir. Kripto paralar yüksek oynaklık gösteren yatırım araçlarıdır. MBOX’un fiyatında son yaşanan %25’lik düşüş de bunun bir göstergesidir. Bu nedenle bir kripto paraya yatırım yapmak veya yapmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Kripto paralar size kısa vadede çok para kazandırabileceği gibi yine kısa vadede büyük paralar kaybettirebilir.

MBOX son günlerde sıkça konuşulan kripto paralardan birisi oldu. Henüz toplam arzına ulaşmamış hatta bu sayıya yaklaşmamış olması onu değerli yapan noktalardan birisi. Toplam arzına ulaştıkça normal şartlarda fiyatının yükselmesi beklenir. Bunun yanında ekibinin attığı adımlar ve yaptığı etkinlikler de MBOX (MOBOX) adını sürekli güncel tutan ve değerini artıran noktalar olarak karşımıza çıkıyor. Eğer ekip bu denli çalışmaya devam ederse fiyatında yükseliş olması beklenebilir. Fakat şu an da olduğu gibi zaman zaman düzeltmelerde yaşanıyor. Eğer MBOX’a yatırım yapmayı planlıyorsanız mutlaka hangi noktada gireceğiniz iyi seçmeniz gerekmekte. Yanlış bir noktada girmeniz kısa sürede büyük bir zarara uğramanıza neden olabilir.

Uzun vade de geleceği olan bir kripto para gibi dursa da tabii ki henüz yolun başında sayılabilecek bir birim olduğundan net yorumlar yapmakta mümkün olmamakta. Eğer bazı etkinliklere katıldıysanız ve elinizde bir para ödemeden bu şekilde kazandığınız MBOX varsa elinizde tutmaya devam etmeyi düşünebilirsiniz. Bunun yanında son günlerde yaptığı hızlı araklar peş peşe düzeltmelerin de gelmesine neden olabilir.

MBOX hakkında çıkacak haberleri iyi takip edip, ekibin atacağı adımları sürekli izleyerek MBOX’a yatırım yapılabilir. Burada önemli olan nokta hangi noktadan alım ve satıp yapmanız gerektiğini doğru analiz etmektir. Bunun için de en azından teknik analizleri bilmeniz gerekmektedir. Mbox ile ilgili güncel gelişmeleri ve haber akışlarını takipte kalmak için https://kriptomix.com adresimizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir