Press ESC to close

Reklam İzleyerek Para Kazanma, Siteler ve Mobil Uygulamalar Listesi

Reklam izleyerek para kazanmak, yıllardır olan bir iştir. İnternet sektöründe olan ve internet ile iç içe olan kişiler, bu sektörün farkındadırlar ve kazanmaya devam etmektedirler. Bu sektörün para kazandırdığını gören kişiler, reklam izleyerek para kazanma hakkında araştırma yapmaktadırlar.

İnternetten para kazanma yolları arasında yer alan bu yol, birçok kişinin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Bilgisayar ya da akıllı telefonunuzun olması, iyi yapmak için yeterlidir. Daha sonra bu iş için hazırlanmış siteleri veya uygulamaları ziyaret etmeniz ve kayıt olmanız yeterli olacaktır.

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Sitelerde yer alan reklamlar, farklı kategorilerde çıkar. Her sitenin reklam ağı farklı olduğu için kazanacağınız para miktarı da farklı olur. Bu durumda deneme/yanılma yolu ile en çok para kazandıran siteyi test edebilirsiniz.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Bu uygulamaları, varsa eski telefonunuza indirmenizi tavsiye ederiz. Sürekli reklam izleyeceğiniz için günlük kullandığınız telefon ile bu işi yapmanız imkansız olacaktır. Bu neden ile eski telefon aracılığıyla sürekli olarak reklam izleyebilir ve para kazanabilirsiniz.

reklam-tıklama
reklam-tıklama

– iPoll
– SlideJoy
– Banners App
– Money App
– Foap

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler

İnternet sitesi ile bu işi yapacaklar için de önerimiz var. Bu önerimiz; yine eski telefon örneğinde olduğu gibi, eski bilgisayar ile bu işi yapmalarıdır. Bu sayede eski bilgisayarınızda sürekli reklamlar açılacak ve para kazanmanızı sağlayacaktır.

– Cash Crate
– Reklam Ticareti
– Neobux
– Gegabux
– Indox Dollar
– Bux
– Super Pay
– Cash Fiesta
– RODO

Liste, genel olarak güvenilir sitelerden oluşturulmaya çalışılmıştır. Siteler veya uygulamalar aracılığı ile işlem yapmadan önce uygulama/site hakkında yapılan yorumları okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir