Press ESC to close

Mail Okuyarak Para Kazanma, Site Listesi

Mail okuyarak para kazanma işi, uzun zamandır devam eden işler arasında yer almaktadır. Aslında uzun zamandır internetten para kazanma yolları arasında yer almaktadır dememiz daha doğru olur. Bu şekilde ortalama 10 yıldır düzenli olarak ek gelir sağlayan kişiler, hem Türkçe hem de İngilizce siteler üzerinden gelir elde etmektedir. Yurtdışı tabanlı sitelerden para kazanmak için uluslararası ödeme yapan sistemleri kullanmanız gerekmektedir. Bu noktada karşımıza Paypal çıkmaktadır fakat Paypal, ülkemizde ortalama 2-3 yıldır hizmet vermemektedir. Aracı kişiler kullanarak Paypal’dan ödeme alabilirsiniz.

Mail Okuyarak Para Kazanma

Bu işi yapmanız için karşınıza çıkan siteler, aynı zaman anket doldurarak da para kazanmanızı sağlamaktadır. Mail okuyarak para kazanmak istiyorum diyen kişiler, aşağıdaki listede yer alan sitelerden seçim yapabilir ve para kazanmaya başlayabilir.

mail-oku-para-kazan
mail-oku-para-kazan

Bu noktada dikkat edilmesi gereken ilk şey; sitenin nereye ve nasıl ödeme yapacağıdır. Bazı siteler, ödeme için alt limit belirlemekte ve bu alt limit, oldukça yüksek olmaktadır. Bu neden ile aylık ya da haftalık ödeme almak yerine, birkaç ayda 1 kez ödeme alabilirsiniz. Ortalama $10 alt limit belirleyen siteler ile çalışmanız, sürekli olarak gelir sağlayacaktır.

Mail Okuyarak Para Kazandıran Siteler

Aşağdaki listede hem Türk hem de yabancı siteler yer almaktadır. Sitelere üye olmadan önce dikkat çektiğimiz noktalara önem göstermeniz ve iyice araştırmanız gerekmektedir. Bu noktada sitelere mail gönderebilir ve belirsiz bilgileri, direkt olarak birinci ağızdan duyabilirsiniz.

– MatrixMails
– Pozitif Sistem
– Sendearnings
– Uniqpaid
– Moneymail

Bu tarz siteler, maili okuduktan sonra rapor hazırlamanızı isteyebilmektedir. Bu neden ile maili gerçekten okumanız ve mail sonrası sunulan anketi doğru şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ödeme almanız zorlaşacaktır.

Forexte Hesap Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır sorusuna cevap verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir