Press ESC to close

Zilliqa Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto paraların kullanımı en başlarda reddedilirken zaman içinde farklı birimler ile yollarına devam etmeleri sonucunda daha fazla talep görmeye başlamıştır. Hatta kripto paraların borsasının bile kurulması durumu hayata geçirilmiş olup, ödemelerinde kabul eden firmaların sayısı da gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Kripto yani sanal para olarak adlandırılan paralar gözle görülür veya elle tutulur paralar olmayıp sistemsel işlemeler yani maden işletmeciliği sayesinde üretilen değerli yapılardır. Bu durumun yarattığı sonuç olarak ilk başlarda gözle görülmeyen bir yatırıma para harcamak istemeyen kişiler şuan milyon dolarlık hacmi olan bir pazardan bahseder hale gelmiştir. Zilliga kavramı da bir sanal paradır. Zilliqa nedir? nasıl alınır? Sorusunun cevabı ise talepten dolayı sıklıkla sorulur olmuştur.

Zilliqa Kavramı

Kripto paraların birçoğunun farklı isimler ile üretilmesi ve piyasaya sunulması söz konusu olur. Bitcoin bunlar arasında en çok bilinenlerden bir tanesidir. Zilliqa nedir? nasıl alınır? Sorusunun cevabına gelindiğinde ise 2018 yılının sonundan beri işlemde olan sanal parayı satın almanın oldukça kolay olduğu anlaşılır.

Nasıl Alınır?

Zilliqa satın almaya karar veren kişiler bunu nereden ve nasıl alacaklarını da merak ederler. Bunun için alış ve satış rakamlarının da önemli bir şekilde takip edilmesi gerekir. Şuan için alım fiyatı 0,218 dolar olarak kendini korurken 165 milyon dolar civarında bir pazara sahip olmayı başarmıştır. Satın almak isteyenlerin ise ZIL Binance adı verilen özel borsadan temin etmeleri önerilir.

Kazanç Sağlar Mı?

Sanal paralar arasında işlem gören 51. en büyük pazar olarak yerini koruyan Zilliqa için büyük ölçekte yatırımların söz konusu olması bekleniyor. Bundan dolayı yatırım konusunda birçok aktörün rol oynadığı düşünüldüğünde kazanç oranı yüksektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir