Press ESC to close

Bitcoin Tahminlerinde Başarısı ile Dikkat Çeken SFOX’tan Yeni Tahmin

Bitcoin piyasası uzun süren bu yana gerek harcama gerek yatırım yapmak için kullanılıyor. Bu alanda madencilik faaliyetleri üzerinden kazanım elde etmek isteyenlerin sayısı da azımsanamayacak kadar fazla. Yatırımcılar zarar etmemek için Bitcoin tahmini konusunda net verilere ulaşmaya çalışıyor. Diğer para borsalarında olduğu gibi kripto para borsalarında da tahminlerin gerçekleştirilebilmesi için pek çok değişken mevcut. SFOX, tahminler konusunda nam salmış önemli şirketlerden biri. Yatırımcıların büyük bir bölümü gelecek adımlarını SFOX açıklamalarına göre yapıyor. İşte SFOX tarafından yapılan yeni Bitcoin tahminleri. Üstelik tahminler arasında altcoin grupları da yer alıyor.

SFOX Bitcoin Raporundaki Önemli Maddeler

SFOX Bitcoin tahminleri için resmi belge niteliği tayan bir rapor yayımladı. Raporda pek çok farklı maddenin bulunması ile dikkat çekiyor. Üstelik maddeler incelendiğinde küresel açıdan önem arz eden finansman konularının da Bitcoin camiasında etkin rol oynadığı görülüyor. Yayımlanan raporda, Bitcoin baskınlığının Nisan 2017 tarihinden beridir en baskın zamanlarını yaşadığı söyleniyor. Ayrıca ABD ve Çin arasında yaşanan ticaret savaşı yüzünden BTC’nin yükselişini sürdüreceğinin de altı çiziliyor. Üstelik bu durum Bitcoin biriminin küresel olarak değerinin artmasına da yardımcı oluyor. Rapordaki maddelerden dijital para birimleri arasında bulunan BTC için en çok kar getiren varlık olduğu sonucuna ulaşmak da mümkün.

SFOX’un Tahmin Raporundaki Diğer Coin Grupları

Bilindiği üzere küresel piyasada önem derecesi yüksek olan farklı coin grupları da mevcut. SFOX Bitcoin tahmin raporu içerinde bu coin gruplarına da değinmiş durumda. Üstelik gruplar hakkında açıklaması yapılan maddelerdeki kesinlik dikkat çekiyor. SFOX’a göre altcoin grupları önümüzdeki aylar içerisinde büyük sayılabilecek oranlarda sıçrama elde edecek. Bu da yatırımlarını bilinçli bir şekilde atacak olan bireyler için büyük avantajlar doğuracak. Üstelik yatırım yapmak için uzun süre beklemeye de gerek yok. Piyasa durumlarından yola çıkarak hazırlanan tahmin raporuna göre altcoin grupları bir ya da iki ay içinde yaşayacakları değişimle yatımcılarının yüzünü güldürecek. SFOX şirketinin yeni tahminlerinin tutup tutmayacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir