Press ESC to close

En Çok Para Kazandıran İş Fikirleri, Yeni İş Fikirleri

En çok para kazandıran iş fikirleri, tamamen teknoloji ile orantılı olan işlerdir. Bunlara örnek olarak; Youtube ve mobil uygulama geliştirme diyebiliriz. Yeni trend olan şeyler, her zaman daha çok kazandırmaktadır. Bu alanlar yeni olduğu için birçok insan girip merak etmektedir.

En Çok Para Kazandıran İş Fikirleri

Her dönem para kazandıran işler farklı olabilmektedir. Trendler, para kazanacağınız iş fikirlerini değiştirmektedir. Bu sebep ile değişimlere hızlı uyum sağlamanız gerekmektedir. Hem geleneksel hem de trend işlerden oluşan listemizi aşağıdan görebilirsiniz.

meyve-suyu-satmak
meyve-suyu-satmak

Organik Meyve Suyu Satmak

Kış aylarının vazgeçilmez işlerinden biridir. Kalabalık cadde ve sokaklarda çok yüksek satış adetlerine ulaştıran bu iş, günümüzde birçok kişi tarafından yapılmaya başlanmıştır fakat halen eksik vardır. Bu işi, hem yaz hem de kış aylarında yapabilirsiniz. Meyve suyu karışımları ile farklı lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları çok pahalı olmayacağı için yoldan geçen herhangi bir kişi, bu meyve sularından 1 adet almayı isteyecektir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde yapılan en trend ve en çok para kazandıran işlerden biridir. Bu iş için kod bilip bilmemeniz önemli değildir. Önemli olan fikrinizidir. Ayrıca yazılımcı değilseniz ve uygulamayı başkasına kodlatmak istiyorsanız, fikrinizin çalınmaması için sözleşme yapmanız gerekmektedir. Fikir tek başına yeterli olmamaktadır. Çalışacağınız yazılımcının mutlaka referanslarına göz gezdirin, işini düzgün yapan kişi ile çalışmanız doğru olacaktır. Yazılımsal problemlerden dolayı kullanıcı kaybedebilir ve gerileyebilirsiniz.

Organizatör Olmak

Düğün, nişan, parti, tatil gibi aklınıza gelen her şey ile ilgili organizasyon düzenleyebilirsiniz. Organizatör olmak için tecrübeye gerek yoktur, sadece iletişiminizin kuvvetli olması gerekmektedir. Düğün, parti ve tatil için mekanlarla anlaşmanız ve fiyat almanız gerekmektedir. Bu mekanlara sağladığınız her müşteri için komisyon alırsınız, buna ek olarak müşterilerden de para alırsınız. İki taraftan da kazanç elde ettiğiniz için kazançlı bir iştir. En başta müşteriniz az olacaktır fakat kaliteli işler çıkartırsanız, öneriler sayesinde daha çok iş alabilirsiniz.

kuru-temizleme
kuru-temizleme

Kuru Temizlemeci Açmak

Çok yüksek kazançlarına ulaşmanızı sağlayabilecek işlerden biridir. Bu işte önemli olan sunduğunuz hizmettir. Ne kadar kaliteli olursanız ve müşteri memnuniyetini yüksek tutarsanız, kazanacağınız para bunlarla doğru orantılı olarak artacaktır. Kuru temizlemeci açıp para kazanmak istiyorsanız, mutlaka ama mutlaka evden  alıp veya ofisten alıp yine aldığınız yere teslim etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde hizmet veren çok az kuru temizlemeci bulunmaktadır. İnsanlar, çoğu zaman üşendiği veya işi olduğu için dükkana gelip teslim alamazlar. Bu işlemi yapmanız size fazladan kazanç sağlayacaktır, sonuçta verdiğiniz hizmet artacağı için bu hizmetten ek ücret istemeniz doğal olacaktır.

Finans Piyasalarında Yatırım Yapmak

2019 yılında finans piyasaları yatırımcılara oldukça para kazandırmıştır. Hem hisse senedi piyasaları hem de altın ve emtia ürünleri  2019’da yatırımcılara kazandıran enstrumanlardan olmuştur. 2020 yılında da doğru zamanda doğru yatırımlar, güzel kazançlar elde ettirebilir. Özellikle forex piyasalarında yapılacak yatırımlarla hem düşüşlerde hem de yükselişlerde para kazanmak mümkün olabilmektedir.

Oldukça sevilen bir diğer yazımıza iş fikirleri yazımızda buradan ulaşabilirsiniz: 2020 Yeni İş Fikirleri, 2020’de Çok Para Kazandıracak İşler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir