Ripple’den XRP’ye Akıllı Sözleşme Özelliği Kazandıracak Yatırım

0

Ripple şirketinin yatırım kolu olarak faaliyetlerini sürdüren Xpring platformu, akıllı sözleşme platformu Flare Networks üzerinde açıklanmayan bir miktarda yatırım gerçekleştirdiğini duyurdu.

Xpring platformu tarafından gerçekleştirilen açıklama kapsamında; ortaklığın XRP Ledger için akıllı sözleşme özelliği ortaya çıkaracağı ifade edildi.

Ayrıca Flare’nin kendi token biriminin bir kısmının XRP yakma vasıtası ile oluşturulan bir algoritmik sabit kripto birimi olacağı ve sözleşme ödemelerinin Flare ile entegre şekilde bulunan Interledger sayesinde XRP vasıtası ile yapılabileceği ve alınabileceği ifade edildi.

Yapılan son açıklama kapsamında; Flare XRP kullanıcılarına Flare Network üzerindeki akıllı sözleşmeler sayesinde yaklaşık olarak kesintisiz bir etkileşim sağlama vasıtası oluşturmak açısından şifreleme ve adres sistemini de kullanacak.

XRP bugün 0.30 dolar üzerinden alım satım işlemi görürken, 13 milyar dolar üzerindeki piyasa kapitalizasyonu sayesinde bugün en büyük üçüncü kripto para birimini oluşturuyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.