Press ESC to close

Bedava Bitcoin Kazanılabilir mi? Ücretsiz Bitcoin Kazanma Yolları

2009 yılından bu yana büyük yükselişine devam eden en önemli cripto para birimi olan bitcoin, en çok tercih edilen kazanç yöntemleri arasında yer alıyor. Bitcoin de tıpkı altın, dolar ve euro gibi inişli çıkışlı bir grafik çiziyor. Bu kadar tercih edilen sanal para birimi eskiden çok düşük değerlerdeydi. Eskiden 10’larca bitcoin alınabilirken, şimdi 1 bitcoin almak bile oldukça zor görünüyor. Çoğu kişi ekonomik yönden dar gelirli bütçeye sahip olduğu için bu tarz kazanç yollarını tercih edebiliyor. Hatta çoğu insan ücretsiz bitcoin kazanmanın yollarını arıyor. Peki, bedava bitcoin kazanılabilir mi? ücretsiz bitcoin kazanma yolları nelerdir? Bu sorunun cevabına geniş bir yelpazede bakmak gerekiyor.

Bedava Bitcoin Siteleri

Bedava bitcoin kazanmak elbette mümkündür. Bununla alakalı olarak yüzlerce site bulunduğu tahmin ediliyor. İnternetten biraz araştırma yaptığınızda bedava bitcoin kazanma sitelerini bulabilirsiniz. Bedava bitcoin kazanmak kolay bir iş değildir. Ancak herhangi bir sermayeye gerek duymayacağınız için riski yoktur. Tek dezavantajı ise bu sitelerin uzun soluklu olup olmayacağıdır. Bu yüzden ücretsiz bitcoin dağıtan en az 2-3 yıllık sağlam siteleri tercih etmeniz gerekiyor.

Ücretsiz Satoshi Kazandıran Sistemler

Satoshi, Bitcoin’in en küçük para birimidir. Yani 1 BTC 100.000.000 satoshi’ye eşittir. 0.00000001 satoshi en küçük miktardır. Tıpkı Türk parasında 1 kuruşun en küçük para birimi olduğu gibidir. Eğer ücretsiz satoshi kazanmak istiyorsanız mutlaka bu tarz sistemlere kayıt olarak işe başlayabilirsiniz. Siteye kayıt olduktan sonra yapmanız gereken, size verilen tıklamaları veya reklam izleme görevlerini yerine getirmenizdir. Eğer bu işten daha çok kazanmak istiyorsanız birden fazla ücretsiz bitcoin musluk sitelerine üye olmalı ve bolca referans toplamalısınız. Çünkü referanslarınız arttıkça geliriniz de artacaktır.

Bitcoin Cüzdanı Nasıl Oluşturulur?

Bitcoin cüzdanı oluşturarak bedava bitcoin kazanılabilir mi? ücretsiz bitcoin kazanma yolları arasında bu işin püf noktası nedir? Türk borsalarına veya yabancı borsalarda istediğiniz kadar bitcoin cüzdanı oluşturabilir ve bu cüzdan adreslerinizi sürekli değiştirebilirsiniz. Özellikle para çekim taleplerinde ve sitelere üye olurken size lazım olan en önemli püf noktası bu cüzdan adresleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir