Press ESC to close

Galatasaray Taraftar Token Arzı İçin Geri Sayım Başladı

Daha önce aralarında birçok dünya devi takımın da yer aldığı “kripto ligine” Galatasaray taraftar token arzı ile Türkiye’den bir takım da katıldı. Bayern Munich, Atletico Madrid ve Watford gibi üst düzey takımların bulunduğu bu klasmana, Galatasaray da eklendi ve bu alana yönelim hız kazanmaya başladı.

Socios.com’dan Galatasaray Taraftar Token Arzı

Socios.com tarafından yapılan açıklamaya göre, Galatasaray taraftar token arzı için Çin ile etkileşime geçildi ve ilk resmi adımlar atıldı. Buna göre artık Galatasaray taraftarları için takvim geriye doğru işlemeye başladı. Artık Galatasaraylıların da diledikleri zaman kullanabilecekleri ve dönüştürebilecekleri kendi takımlarına ait bir token olacak.

İlk Takım Juventus Olacak

Her ne kadar diğer önemli kulüplerin de kripto dünyasına imza attıkları bilinse de; ilk resmi satışlar Juventus ile birlikte 2020’de yapılacak. Chiliz ve Socios.com’un taraftar tokenleri dünyasında çığır açacak ve kripto para dünyasını şekillendirecek bu hamlelerinin ilk meyvesini, İtalyan takımı ile toplamak istiyor. Daha sonra, Atletico Madrid, Bayern Munich ve Watford ile birlikte Galatasaray da, kendi taraftarları için bu furyaya katılacak. Elbette, takımlar bunlarla sınırlı değil. Birçok takımla da bu bağlamda ön protokol yapıldığı biliniyor. 2020 sonrasında, bu takımların hepsi ile anlaşmalar kamuoyuna duyurulacak ve biz de Kriptomix ailesi olarak ilk sizlerle paylaşacağız.

Taraftar Tokenler İle Birlikte Token Avı Başlayacak

Socios.com’un deneyimli CEO’su Alexandre Dreyfus’un ifadelerine göre; Socios uygulaması, kripto para dünyasında Arttırılmış Gerçeklik (AR) ile token avını başlatacak. Bu da, kripto dünyası için ayrı bir pazar ve ayrı bir yatırım aracı olarak kullanılacak. Buna göre, Dreyfus, 250 bin dolar değerinde tokeni ücretsiz olarak piyasaya sürerek, bu alanda taraftarların tokenler ile buluşması ve bu alanı keşfetmesi sağlanacak.

Buna göre, Galatasaray ile Türkiye pazarına güçlü adımlarla girmeyi amaçlayan Socios, Borsa İstanbul’da da bir şirket kurarak bu alanda yatırım yapmayı amaçlıyor. Galatasaray taraftar token arzı sadece bu takımla kalmayacak ve diğer büyük takım taraftarlarına da kısa bir süre sonra, sistem oturduktan sonra sunulabilecek. Aynı zamanda taraftar tokenleri, kendi aralarında da değiş tokuş yaptırılabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir