Press ESC to close

Kripto Para Fiyat Analizleri

Arkadaşlar haftalardır dile getirdiğimiz bitcoinde 4,390 dolar seviyesinin hedef nokta olduğu ve bu yükselişin hedefinin 4,390 dolar olduğunu söylemekteydik. Bir çok kişi bitcoin veya kripto para analizi yapıyor ancak genellikle saatlik 4 saatlik grafiklerle çalışıp günlük olabilecekleri söylerken biz 3 hafta öncesinde bitcoin 3,300 dolar civarında seyrederken bitcoin alınır mı diye sormuş ve cevap olarakta ethereum alınır cevabını vermiştik. O dönemde ethereum 85 dolar iken dün ethereum 160 doların üzerine yükselerek 2 katına kadar çıkmış oldu sadece 15 gün içerisinde. Bitcoin ise belirttiğimiz direnç noktası 4,390 dolar seviyesini hedefledi ve bu seviyeyi gördü.

Kripto Paralarda Yükseliş Devam Eder mi ?

Bitcoinde ethereumda veya herhangi bir başka kripto parada yükselişlerin devam edebilmesi için 4,390 dolar seviyesini bitcoinin geçmesi gerektiğini defalarca vurguladık, hala da vurgulamaya devam ediyoruz. Son düşüş trendinin başlangıç noktası olan 4,390 doların direnç olarak çalışmasını beklediğimizi ancak bu seviye üzerine çıkılması durumunda kripto paralarda gerçek bir ralli başlıyor mu diye sorulabileceğini hemen hemen her analizimizde belirtmeye devam ediyoruz.

[irp posts=”2692″ name=”Güncel Kripto Para Fiyat Analizleri”]

Durum böyle iken bitcoin dün 4,390 dolar seviyesini gördü. Yani kimi borsalarda 4,384 dolar kimisinde 4,360 kimisinde 4,400. aten bunu daha önce vurgulamıştık farklı borsalarda farklı seviyelerin görülebileceğini ama biz forex üzerinden takip ettiğimizi de belirtmiştik ve bizim önümüzdeki ekranlarda da 4,384 dolar görüldü. Yani belirttiğimiz dirence ulaşıldı. Bu direnç aşılabildi mi henüz aşılamadı. Peki aşılabilir mi onu takip ediyor olacağız. 4,390 dolar seviyesine kadar yükselen bitcoin şu sıralarda 4 k seviyelerine kadar gerilemiş durumda. Yeniden bir 4,390 dolar denemesi gelir mi kripto para piyasalarında bunu takip etmek gerekiyor. Aksi halde geri çekilmelerin 3,780 dolar civarına kadar devam etmesi beklenebilir ki böyle bir durumda ethereum fiyatı ise 110 doların altına yeniden inebilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir