Press ESC to close

Güncel Kripto Para Fiyat Analizleri

Kripto Paralarda yükseliş hareketleri etkili olmaya devam ediyor. 2 hafta önce bitcoin buradan alınır mı başlıklı makaleyi yazmıştık ve sonrasından yükseliş hareketleri kripto para birimlerinde etkili olmaya başlamıştı. Özellikle de 87 dolarda iken ethereum alım için oldukça uygun demiştik ve ethereum diğer bilinen kripto paralara göre daha hızlı bir yükseliş yaşayarak bizi mahçup etmedi.

Bitcoin Yorumu

Kısa kısa kripto paralardaki yükselişlere bakacak olursak, bitcoinde 3,600 dolarda iken belirttiğimiz yükseliş hareketi 4,390 dolar hedefimize ulaştı. Bugün itibari ile hedefimizin göründüğü bitcoinde bundan sonra nasıl bir fiyatlama olacak merak konusu.

bitcoin fiyatı
bitcoin ne kadar, bitcoin yıl içi en düşük, bitcoin yıl içi en yüksek fiyatı

Ethereum Yorumu

Bitcoinde durum böyle iken ethereum fiyatında da 2 haftada ciddi bir yükseliş yaşandı. Bitcoin’de ki yükselişten çok daha hızlı bir şekilde yükseliş yaşayan ethereum, bitcoin alınır mı sorusuna vermiş olduğumuz ethereum alınır cevabının da ne kadar yerinde olduğunu göstermiş oldu. Ethereum’da 156 dolar olarak belirttiğimiz direnç noktamızı bugün itibari ile test ediyor. Önümüzdeki günlerde ethereum yükselir mi yoksa bir geri çekilme yaşanır mı diye merak edilirken biz ethereum analizlerimizle son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

ethereum fiyatı ne kadar
ethereum fiyatı ne kadar, ethereum yükselir mi, ethereum en düşük, ethereum en yüksek

Ripple Yorumu

En çok takip edilen kripto para birimlerinden bir tanesi de Ripple. Son zamanlarda da yeni anlaşmalar imzalayarak yoluna devam eden Ripple, bir çok kripto para uzmanınca en güvenilir  kripto para birimi olarak görülmeye devam ederken, kripto paralarda yaşanan yükselişler Ripple’ye de yansımış durumda. Ripple’de 0,43 doların üzerine yükselmiş durumda ve yükseliş devam eder mi diye Ripple yatırımcıları tarafından merak edilirken ilerleyen günlerde Ripple ile ilgili gelişmeleri de sitemizde bulabileceksiniz.

ripple ne kadar
ripple ne kadar, ripple fiyatı, ripple yükselir mi, ripple en düşük, ripple en yüksek kaçı gördü

İOTA, Litecoin, Bitcon Cash, Monero, YTron ve diğer bir çok kripto parada yükselişler göze çarpıyor. Genel olarak kripto para piyasalarında yukarı yönlü bir hareket başlamış durumda. Ancak bu hareketin devam edebilmesi için özellikle bitcoin tarafında 4,390 dolar direncinin aşılıp aşılamaması önemli olmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde kripto para birimlerinde yükselişlerin devamı için bitcoinin yönü önemli olacak gibi görünüyor.

[irp posts=”2658″ name=”Bitcoin ve Kripto Para Analizleri”]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir