Press ESC to close

Ethereum Yükselişte 23.12.2018

Evet arkadaşlar güzel bir güne uyandık yine. Dün sabah ethereum fiyatı 115 dolar civarında seyrederken yamış olduğmuz analizde bu dönemde bitcoinden çok ethereumcu olduğumuzu ki daha önceki analizlerimiz içerisinde de 87 dolardan ethereum aldığımızı belirtmiştik. Bitcoin alınır mı sorusuna ise ethereum alınır diye cevap vererek bugün ki yükselişe sevinmemiz de sanırım en doğal hakkımız.

[irp posts=”2674″ name=”Güncel Ethereum Analizi 22.12.2018″]

Dün geceden beri bir çok arkadaş yazıyor eth ile alakalı olarak. Teşekkür mesajlarınız için teşekkür ediyorum hepinize. Umarım güzel bir kazanç elde edebilmişsinizdir. Açıkçası biz bildiğiniz üzere ilk yükselişte ethereumlarımızı bozup sonrasında yarısı kadarını geri alabılmıstık yani 87 den aldığımız ethereumların bir kısmını 106 dolardan vermiş olduk bu nedenle biraz üzgün olsak da elimizdeki ethereumlarla avunuyoruz 🙂

Ethereum Güncel Analiz

Ethereum grafiğini dünde paylaşmıştık ve 125 doların aşılması halinde 136 dolar ve 156 dolar dirençlerini takip edeceğimizi belirtmiştik. Bugün ethereum günlük grafiğine baktığımızda karşımıza çıkan seviyelere baktığımızda dikkat çeken noktalar var.

ethereum grafik
ethereum grafik analizi ve yorumu, ethereum fiyatı analizi

Ethereum için dün paylaşmış olduğumuz analizimizde yukarı yönlü hareketin devamını beklediğimizi vurgulamıştık. Sonuç olarakta bu sabah 130 dolar üzerinde bir ethereuma uyanmış olduk. Ethereumda 136 dolar seviyesi kritik olmaya devam ediyor. Bu seviye üzerinde fiyatlamalar ozitif trendin devam etmesini sağlayacaktır. 136 doların üzerinde ise 155 dolar ve 178 dolar seviyelerini izliyor olacağız. Ethereumda yükselişlerin kalıcı olabilmesi adına 122 dolar üzerinde tutunabilmenin de oldukça önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Bu seviye altına inildiği takdirde yeniden 108 dolar ve 87 dolar destek noktalarına doğru geri çekilmeler devam edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir