Press ESC to close

TRON Coin Hakkında Bilgi – Tron Coin Nasıl Alınır?

Coin, dünya çapında hızla ilerleyen ve yavaş yavaş gerçek paraların yerini alan bir yatırım ya da para aracı olarak gösterilmektedir. TRON Coin (TRX) de kullanımı giderek yaygınlaşan ve market hacmi oldukça yüksek olan kripto paralardan biridir. Ülkemizde de giderek kullanıcı sayısı artan TRON oldukça avantajlı bir yatırım aracı olarak görülmektedir. Peki, TRON nasıl alınır, ya da alımlar için izlenmesi gerekli olan yol haritası nedir?

TRON Coin Alımları

TRON almak için öncelikle bir kripto para borsasından hesap açılması gerekmektedir.  Binance gibi dünyaca ünlü bir kripto para borsasından hesap açılışı yapabileceğiniz gibi, Paaribu ibi bir Türk kripto borsasından da hesap açılışı yaparak Tron alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Borsalarda hesap açılışı sonrasında ise açılan online cüzdanların hesap onaylarının gerçekleştirilmesi istenmektedir. Kullanıcılar TRON alımları için artık hesaplarını hazır hale getirmiş olmaktadır. Fakat TRON, takas usulünü benimsemiş olan bir coindir. Bu nedenden dolayı hesaplara öncesinde klasik usulle Bitcoin aktarımı yapılmalıdır. Bitcoin alımlarının ardından ekranlardaki Funds bağlantısına ve artından Deposit işlemlerine tıklayıp, site yönlendirmelerini takip etmek TRON alım işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Tabi Türk kripto para borsaları üzerinden TL olarak da Tron alım satımı yapılabilmektedir.

TRON (TRX) Almak Avantajlı Mı?

Ömrü yavaş yavaş bir seneye yaklaşan TRON coin, kullanım ve alım açısından pek çok avantaj ile sektörde kendini göstermektedir. Kripto paralarda bulunan sansür ve limitler TRON ‘da yok denecek kadar azdır. Bu neden durum TRON alımlarının ilk avantajı olarak sayılmaktadır. Ayrıca TRON coin hız konusunda da oldukça iddialıdır. Sistemi, saniyede 2000’in üzerinde işlem gerçekleştirebilen TRON böylece diğer kripto para yöntemlerinden daha üstün olduğunu da kanıtlamış olmaktadır. Üstelik Android cüzdanlar sayesinde TRON kontrolü ve borsa takibi oldukça kolaydır.

 Tron Coin Değerleri

2014 senesinde bu piyasaya giriş sağlayan TRON 3 yıl sonrasında yani 2017 yılında yükselişe geçmiştir. Özellikle de 0,25 dolar seviyelerine geldiği Aralık 2017’de bu coinin yatırımcılarını sevindirmiştir. 2017 senesinde gösterdiği bu başarı çok sürmemiştir ve tekrar başarı grafiğinde düşüşler gözlemlenmiştir. Tron şuan ki değer 0,02 Dolar seviyesindedir ve o eski günlerine tekrar geri dönüp dönmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir